System raportowania i monitorowania urządzeń Nayax

Nie musisz opierać swoich decyzji wyłącznie na intuicji.
Nasz system podpowie Ci jakiej kondycji jest Twój biznes!

Terminale płatnicze Nayax to kompletne rozwiązanie telemetryczne dla automatów sprzedających oraz pozostałych maszyn samoobsługowych. Urządzenie obsłuży płatności bezgotówkowe i jednocześnie w czasie rzeczywistym będzie zbierało wszelkie dane o sprzedażach i zdarzeniach. Intuicyjny panel operatora podpowie Ci które maszyny wymagają uwagi, jakie lokalizacje przynoszą największe zyski i jakie produkty cieszą się największą popularnością.

telemetria nayax

Telemetria w nowoczesnym biznesie

Dostęp do dokładnych danych

Wiarygodne dane o stanie maszyny oraz terminala, zapasach produktów, transakcjach i sprzedażowych trendach na których możesz opierać swoje decyzje biznesowe.

Wydajne zarządzanie

Wdrożenie rozwiązań telemetrycznych usprawnia zarządzanie i umożliwia lepsze zrozumienie procesów w firmie. Planuj działania w oparciu o dane z obszernych, konfigurowalnych raportów. Wykorzystaj dostępne środki tam, gdzie przyniosą największy zysk.

Monitorowanie 24/7

Dane telemetryczne zapewniają ciągły nadzór na pracą Twoich maszyn. Szybko i wygodnie sprawdzisz jaki jest status i wynik sprzedażowy urządzeń. O zdarzeniach wymagających uwagi otrzymasz powiadomienie mailowe, wiadomość sms lub powiadomienie w aplikacji MoMa. Ustrzeż się przed utratą dochodu spowodowanej brakiem kluczowych produktów lub awarią maszyny. Ogranicz wizyty do niezbędnego minimum - jedź do maszyny tylko jeśli będzie to konieczne, a nie po to, żeby sprawdzić czy działa.

Poznanie klienta

Operatorzy korzystający z danych telemetrycznych, mogą lepiej zrozumieć zachowania konsumentów i preferencje dotyczące produktów, a następnie wykorzystać je do zwiększenia sprzedaży i skuteczności akcji marketingowych. Dowiedz się o wzorcach sprzedaży, określ popularne produkty lub przedziały godzinowe, a także jakie akcje promocyjne są najskuteczniejsze.

Telemetria to korzyść dla każdej z branży

Chociaż terminale płatnicze Nayax zadebiutowały jako urządzenia płatnicze dedykowane automatom sprzedającym, zostały szybko zaadaptowane w kolejnych samoobsługowych branżach. W efekcie kolejne elementy systemu telemetrii były adaptowane na potrzeby nowych rynków, aby zapewnić komplet danych potrzebnych do sprawnego zarządzania biznesem dla każdego przedsiębiorcy.

automat sprzedający / vendingowy
myjnia samochodowa
automat rozrywkowy
ekspres kawowy
fotel masujący
automat pralniowy
fotobudka
toaleta
stacja ładowania pojazdów elektrycznych
automat biletowy

  • śledź sprzedaż i stan zatowarowania
  • otrzymuj powiadomienia o alarmujących zdarzeniach
  • usprawnij i obniż koszt obsługi gotówki
  • zredukuj ilość kosztownych wyjazdów do maszyny
  • ustal które z twoich maszyn są najbardziej rentowne
  • dowiedz się które produkty są popularniejsze od pozostałych
  • generuj konfigurowalne raporty sprzedażowe
  • korzystaj z aplikacji w przeglądarce lub na telefonie

Zainwestuj w rozwiązanie Nayax, aby obniżyć koszty działalności i zwiększyć przychody biznesu!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?
Skontaktuj się z naszym konsultantem.