o nas

Skupieni na branży samoobsługowej

Jesteśmy częścią większej całości. Od ponad 10 lat nasz zespół reprezentuje  w Polsce firmę NAYAX – globalnego lidera oferującego rozwiązania płatnicze i telemetryczne dla branży maszyn samoobsługowych.

Nasze skromne biuro znajduje się w Gdańsku i pracuje w nim ponad 10 osób. We współpracy z naszymi klientami stawiamy na przejrzystość i przewidywalność.

 

Dwie proste reguły gry:

Płacisz wtedy, kiedy korzystasz

Opłata abonamentowa za system jest naliczana tylko wtedy, kiedy w danym miesiącu urządzenie (terminal) łączyło się z naszymi serwerami. Odłącz urządzenie od prądu, a unikniesz kosztów abonamentowych z wyjątkiem opłaty za kartę SIM.

Łatwo się z nami rozstać

Chcemy tylko klientów, którzy chcą być naszymi klientami. A więc umowy są zawierane na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. W naszych cennikach nie znajdą Państwo opłat za deinstalację / deaktywację terminala. ani żadnych innych dziwnych opłat.

26

obsługiwanych walut

400 tys.

urządzeń na świecie

39 tys.

urządzeń w Polsce

> 1200

klientów w Polsce

Nasze mocne strony

Własne oprogramowanie i własny sprzęt

System Nayax jest rozwijany od 2006 roku, a pierwszy samodzielnie zaprojektowany terminal płatniczy Nayax wypuścił na rynek w 2012 roku. W rezultacie powstała spójna platforma, którą Nayax w pełni kontroluje. Ciężko powiedzieć coś podobnego o naszej szanownej konkurencji.

Wieloletnie doświadczenie

Nayax to chyba najbardziej doświadczona ekipa na rynku. Kilkuset specjalistów w siedzibie głównej i kilkadziesiąt zespołów rozsianych po całym świecie. Nasz polski zespół zajmuje się płatnościami i telemetrią w automatach od ponad 10 lat.

ZDOBYTE NAGRODY

POTWIERDZENIE JAKOŚCI PRZEZ BRANŻĘ SAMOOBSŁUGOWĄ

mapa